Zapisz się aby pobrać darmowego ebooka, o sposobach w jaki możesz wykorzystać kolaż dla swojej marki!

*Pobierając za darmo e-booka, zapisujesz się na nieodpłatny newsletter zawierający informacje o nowościach, promocjach, produktach lub usługach Akuratnie Studio, z którego zawsze możesz zrezygnować.

*Jeżeli nie chcesz zapisywać się do newslettera, możesz kupić e-booka za 49 zł brutto, pisząc do mnie na adres: akuratniestudio@gmail.com

Najczęściej znajdziesz mnie na...

Zapytaj o projekt lub dowolny temat

akuratniestudio@gmail.com

Biuro znajduje się...

KRAKÓW, POLSKA

01. CO MUSZĘ PRZYGOTOWAĆ PRZED ROZPOCZĘCIEM WSPÓŁPRACY?

Każdy projekt i zlecenie jest inne, ale z pewnością dobrze będzie otrzymać od Ciebie podstawowe wytyczne którymi Twoja marka czy zlecenie projektu będzie się kierować. W przypadku identyfikacji wizualnej bardzo pomocne będzie spotkanie wstępne, to 30-minutowe bezpłatne konsultacje, w trakcie których poznam Twoją markę i zakres projektowy o którym myślisz!

02. JAK DŁUGO BĘDĄ TRWAŁY PRACE NAD WIZERUNKIEM I FINALNYM PROJEKTEM?

Do każdego projektu dołączam indywidualny harmonogram działań, który będzie dla Nas ramą w trakcie współpracy. Praca nad identyfikacją wizualną to proces na który warto przeznaczyć sobie około miesiąca, zlecenie kolażowe to od 10 do roboczych, w zależności od poziomu skomplikowania – dokładne terminy wyznaczam po zgłoszeniu chęci współpracy!

03. JAKIE SĄ TWOJE CENY? OFERUJESZ PŁATNOŚCI?

Oferta ramowa na zakresy projektów jest jawna i możesz się z nią zapoznać poprzez zapytanie bezpośrednie lub BIO na instargramie. Lecz do każdego projektu podchodzę indywidualnie i po wyrażeniu chęci współpracy oraz po rozmowie wstępnej przedstawiam dokładną wycenę pod konkretny projekt. Projektowanie marki to inwestycja, dlatego dzielę płatność na dwie części. Po ustaleniu daty rozpoczęcia poproszę Cię o wpłatę zadatku w postaci 50% ustalonej kwoty na podstawie wystawionej faktury. O zapłacenie drugiej części kwoty poproszę Cię po zakończeniu projektu, ale jeszcze przed przekazaniem plików. Jeśli potrzebujesz innego rozliczenia i układu płatności to daj znać, postaram się temu wyjść na przeciw!

04. DO CZEGO MOGĘ UŻYĆ KOLAŻ?

Kolaż ma szerokie zastosowanie w obu zakresach digital i wydruk. W sferze digital – możesz użyć techniki kolażowej do okładek na podcast, postu lub instastory, lub jako grafikę na stronę internetową. Ale bardzo dobrze sprawdzi się również jako okładka lub ilustracje do ebooka. Jeśli jesteś fanką kolażu i chcesz go wcielić jako element rozpoznawalny dla Twojej marki, możesz również pokusić się o drukowane materiały kolażowe – od tych mniejszych – wizytówka, thx card czy papier w który pakujesz zamówienia, aż po etykiety, opakowania, nadruki na odzież, plakaty, oprawa eventu, czy kampanie outdorowe dla Twojego produktu lub marki! Zastosowań jest wiele, zachęcam Cię do kontakty aby dowiedzieć się więcej co mogę dla Ciebie w tym temacie zaprojektować!

05. kiedy najbliższe warsztaty kolażu?

Najbliższe planowane warsztaty będą komunikowane z wyprzedzeniem dla konkretnych miast w social mediach (w szczególności na Instagramie), w newsletterze oraz po zapisaniu się na listę zainteresowanych!

06. Czy możesz stworzyć dla mnie "tylko logo”?

Oczywiście mogę dla Ciebie wykonać samo logo, lecz pamiętaj że branding to całościowa inwestycja, która pomoże Ci w osiągnięciu Twoich celów biznesowych. Samo logo może nie zadziałać właściwie w Twoich założeniach ani wyróżnieniu się na tle konkurencji. Dlatego najchętniej podejmuję się jednak projektów całościowych.