Uwolnij wewnętrznego artystę!

Warsztaty KOLAŻU

Pomysł na warsztaty powstał z potrzeby spotkania się na żywo i zaczerpnięcia od siebie energii, wymiany doświadczeń i ciekawości. Moim założeniem jest stworzenie bezpiecznej przestrzeni do wyrażenia się twórczo, zadbania o siebie, bycia tu i teraz.

WYOBRAŹ SOBIE…

że łączenie z pozoru nie pasujących do siebie elementów, stworzy coś niepowtarzalnego –  nową jakość! To ona, wykonana przez Twoje ręce, na warsztacie Kreatywnego Kolażu, z dumą zawiśnie w ukochanych przestrzeniach i doda im niepowtarzalnego charakteru! Ale to tylko wynik tak pięknego spotkania….

Nakarm swojego wewnętrznego artystę

Nakarm swoją potrzebę tworzenia i zyskaj swobodę w kreatywnej pracy manualnej!

Zainspiruj siebie i....Mnie!

Wiem, że masz do opowiedzenia niezwykłą historię, opowiedz ją techniką kolażu – zainspirujmy się nawzajem!

Bądź tu i teraz, w procesie

Proces twórczy i bycie tu i teraz, skorzystaj z momentu na nieskrępowaną twórczość i radość – a gwarantuje Ci że telefon wyciągniesz tylko wtedy kiedy będzie to niezbędne! Zaczerpnij z procesu twórczego!

Odblokuj swoje twórcze pokłady

W technice kolażu możesz spotkać kawałki siebie, których dotąd jeszcze nie odkryłaś, pozwól by terapeutyczna moc kolażu odblokowała Twoje twórcze pokłady!

Wyraź się poprzez kolaż

Użyj techniki kreatywnego kolażu jako języka, w którym opowiadasz swoją unikalną historię, daj się ponieść ekspresji i wyraź swoje emocje! 

Spędź ten czas w nieskrępowany sposób

 W tym czasie uwolnij z siebie swobodną ekspresję, daj sobie prawo do eksperymentów,  poszukiwania twórczego wyrazu,  języka którym chcesz się posługiwać i pokazać obrazy w swoich słowach!

ODBLOKUJ SWÓJ WEWNĘTRZNY POTENCJAŁ – ODBLOKUJ SWÓJ WEWNĘTRZNY POTENCJAŁ – ODBLOKUJ SWÓJ WEWNĘTRZNY POTENCJAŁ – ODBLOKUJ SWÓJ WEWNĘTRZNY POTENCJAŁ – ODBLOKUJ SWÓJ WEWNĘTRZNY POTENCJAŁ – ODBLOKUJ SWÓJ WEWNĘTRZNY POTENCJAŁ – ODBLOKUJ SWÓJ WEWNĘTRZNY POTENCJAŁ – ODBLOKUJ SWÓJ WEWNĘTRZNY POTENCJAŁ – ODBLOKUJ SWÓJ WEWNĘTRZNY POTENCJAŁ – ODBLOKUJ SWÓJ WEWNĘTRZNY POTENCJAŁ – ODBLOKUJ SWÓJ WEWNĘTRZNY POTENCJAŁ – ODBLOKUJ SWÓJ WEWNĘTRZNY POTENCJAŁ – ODBLOKUJ SWÓJ WEWNĘTRZNY POTENCJAŁ – ODBLOKUJ SWÓJ WEWNĘTRZNY POTENCJAŁ – ODBLOKUJ SWÓJ WEWNĘTRZNY POTENCJAŁ – ODBLOKUJ SWÓJ WEWNĘTRZNY POTENCJAŁ –

Zapraszam Cię w twórczą podróż, u której celu czekają Twoje najlepsze kolażowe obrazy.

To tutaj czekają na Ciebie nieodkryte przestrzenie, kolory i formy –  oddeleguj wewnętrznego krytyka na ten czas i nie rezygnuj, a daj się ponieść flow!

Edycja / Kraków

WARSZTATY KREATYWNEGO KOLAŻU

Edycja / Łódź

WARSZTATY KREATYWNEGO KOLAŻU

Edycja / Kraków

WARSZTATY KREATYWNEGO KOLAŻU

Edycja / Warszawa

WARSZTATY KREATYWNEGO KOLAŻU

Edycja / Katowice

WARSZTATY KREATYWNEGO KOLAŻU

Edycja / Wrocław

WARSZTATY KREATYWNEGO KOLAŻU

Edycja / Gdańsk

WARSZTATY KREATYWNEGO KOLAŻU

Edycja / Poznań

WARSZTATY KREATYWNEGO KOLAŻU

Zapraszam Cię w podróż, dzięki której odkryjesz w sobie Artystę! 

Zapraszam Cię w twórczą podróż, gdzie czekają na Ciebie nieodkryte jeszcze przestrzenie, oddeleguj wewnętrznego krytyka na ten czas i nie rezygnuj, a daj się ponieść flow!

Listy Miłosne od Uczestników!

Podzieliłam się moją pasją i podejściem do kolażu już z ponad SETKĄ uczestników w największych miastach Polski na zaproszenie urokliwych Hoteli Puro. Zobacz, jakie mają wspomniana z tych wydarzeń!

Edycja / Kraków

„Nie sądziłam, że kolaż jest dla mnie, a tu jednak – na moje osobiste dzieło patrzę codziennie! „

Nie sądziłam, że kolaż jest dla mnie!! Polecam warsztaty każdemu, TOTALNIE nie przejmuj się że nie jesteś projektantem, albo że nie masz doświadczenie. To bardzo otwierające i uniwersalne doświadczenie!

Edycja / Łódź

„Wielość materiałów i użycie skórzanych elementów to nieskończone możliwości”

Bardzo dużo materiałów do wyboru – piękne zdjęcia z modowych magazynów i elementy skórzane które są intrygujące i dodają tego czegoś! Bardzo polecam te kreatywnie spędzone godziny!

Edycja / Łódź

„Cudownie spędzony czas z siostrą”

Na warsztaty zabrałam moją siostrę, dla której miał to być prezent – bawiłyśmy się super i stworzyłyśmy z pomocą Asi unikatowe i tak różne prace, świetna, kreatywna i ciepła atmosfera tylko sprzyjała! 

Edycja / Kraków

„Wyszłam zrelaksowana, z wspomnieniem cudownej bezy z owocami, opita kawą, zainspirowana i z satysfakcją patrząca na dzieło własnych rąk”

Deszczowy i pochmurny dzień okazał się melancholijnym ale jakże mi potrzebnym tłem dla tych kilku godzin spędzonych na warsztatach kolażu kreatywnego. Wykorzystanie fragmentów skór to był strzał w 10… miałam ogromną satysfakcje giąc i kształtując poszczególne skrawki, dopasowując je do swojej wizji. Dziękuję pięknie za pomoc, z całego serca polecam warsztaty!